Loading…
Back To Schedule
Sunday, September 12 • 5:00pm - 5:45pm
Organizacja wyprawy wysokogórskiej a organizacja misji humanitarnej

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
 
Co łączy, a co różni obie te inicjatywy? Opowiemy o problemach z transportem sprzętu górskiego, jak i o problemach z transportem leków. Porównamy załatwianie pozwoleń na akcje górską do pozwoleń rządowych na realizację misji humanitarnych. Nie zabraknie również informacji o doborze zespołu oraz innych logistycznych aspektach realizacji takich projektów.

Fundacja PMC Polish Mobile Clinic 
PMC to organizacja pozarządową non-profit, celem nadrzędnym naszej fundacji jest udzielanie pomocy potrzebującym. Nasze działania ukierunkowane są głównie na wsparcie medyczne oraz walkę z niedożywieniem wśród dzieci i kobiet w ciąży w krajach trzeciego świata. Mobilna klinika PMC wyposażona jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym rozpoznajemy schorzenia badanych i świadomie im pomagamy. Nasze działania poprawiają jakość życia pacjentów i przeciwdziałają pogłębianiu się chorób.

Idea PMC opiera się na docieraniu do trudno dostępnych miejsc, gdzie często występuje całkowity brak opieki medycznej. Jako klinika mobilna co kilka dni zmieniamy lokalizację, aby pomóc jak największej liczbie pacjentów.

PMC udziela pomocy całkowicie bezpłatnie, środki na jej realizację pochodzą od indywidualnych darczyńców.

Goście
avatar for Artur Gabrysiak

Artur Gabrysiak

Specjalista od medycyny laboratoryjnej. W życiu zawodowy kierownik laboratorium z tytułem European Specialist in Laboratory Medicine. W ostatni czasie pochłonięty działaniami w diagnostyce COVID-19. Od 2001 roku ratownik GOPR, od 2019 związany z charytatywną fundacja PMC (Polish... Read More →
avatar for Kamil Gabarski

Kamil Gabarski

Założyciel i prezes PMC, zorganizował wiele wypraw wysokogórskich oraz projektów humanitarnych, z zamiłowania podróżnik, himalaista, z zawodu właściciel agencji eventowej. Swoje szesnastoletnie doświadczenie zawodowe przekłada na prężne działanie fundacji.Sunday September 12, 2021 5:00pm - 5:45pm CEST
Schronisko Pasterka

Attendees (1)