Loading…
Back To Schedule
Sunday, September 19 • 11:30am - 12:30pm
Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych wg ŁUKASZA SUPERGANA

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
W 2020 roku świat stanął w miejscu, wstrzymując na chwile oddech. W zawirowaniu, jakim stała się pandemia COVID-19, podróżowanie musiało odejść na drugi plan i zostało wstrzymane. Wielu z nas zamknęło się w czterech ścianach. Wielu musiało przewrócić swoje plany. Byli jednak i tacy, którzy odkryli dla siebie nową filozofię pozwania świata: podróżowanie do "tutaj". Lokalnie, w obrębie naszego kraju, wokół naszych małych ojczyzn. Tym tropem poszedł Łukasz Supergan. Wędrując dotychczas po długodystansowych szlakach świata, zdecydował się wyjść z domu i opisać nasze długie szlaki. Na bazie swoich doświadczeń stworzył "Szlaki Polski" - przewodnik po długodystansowych szlakach naszego kraju.
Opowieść Łukasza to historia poszukiwania własnych dróg w sąsiedztwie własnego domu. To także zaproszenie do wędrowania długimi trasami na obszarze całego kraju, od wybrzeża Bałtyku po pasma górskie południa kraju. To opowieść o wędrówce po trasach popularnych i mniej znanych. To opowieść o Polsce widzianej z perspektywy pieszego i wyzwanie rzucone samemu sobie.

Goście
avatar for Łukasz Supergan

Łukasz Supergan

Łukasz jest specjalistą od pokonywania pieszo długich dystansów. Przeszedł samotnie i dwukrotnie łuk Karpat, zrealizował zimowe przejście 1100 km górami Polski, ma za sobą zimowy i letni trawers Islandii oraz trasy m.in. w Iranie, Izraelu, Himalajach czy Tien-Szanie. Jego... Read More →


Sunday September 19, 2021 11:30am - 12:30pm CEST
1. Amfiteatr Dolnośląski