Loading…
Back To Schedule
Saturday, September 18 • 8:00pm - 8:45pm
Dolomity na ferratach!

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Które ferraty, kiedy, jak, gdzie i dla kogo - o tym wszystkim opowiedzą (i jednocześnie pokażą podczas prezentacji, a zdjęcia są bajeczne!) zakochani w Dolomitach Katarzyna i Lech Dutkiewicz, autorzy zgłoszonego do Konkursu na Książkę Górską Roku 2021 przewodnika "Dolomity na ferratach - przewodnik. Część 1 - Ampezzane, Fanes, Sella, Puez-Odle".
Zakochacie się... tak jak Katarzyna i Lech, w Dolomitach! I we włoskim winie (bo na tym też znają się dobrze, w dodatku są enologami!).
Zapraszamy!

O sobie napisali tak:
"Jesteśmy małżeństwem, które oprócz pracy zawodowej realizowało w swoim życiu wiele pasji. W naszych sercach zawsze były obecne góry. Dolomity i ferraty zachwyciły nas bezgranicznie. Spędziliśmy tam przeszło rok, wspinając się, zbierając materiały i przygotowując się do napisania przewodnika. W czerwcu wydaliśmy część 2 przewodnika - Dolomiti di Sesto i już pracujemy nad częścią 3 poświęconą ferratom w zachwycającym Gruppo di Brenta."

O przewodniku:
"Wydany z dużą dbałością, dopracowany graficznie i merytorycznie przewodnik poświęcony ferratom w Dolomitach - najpiękniejszych w ocenie autorów górach na świecie. Zawiera 536 bogato ilustrowanych stron z opisem 50 tras, wysokiej jakości zdjęcia (276) oraz specjalnie wykonane mapki i schematy ferrat (91). Trasy ferrat przedstawiono w przejrzystej, nowoczesnej formie i wygodnym dla czytelnika układzie. Książka jest pomyślana jako przewodnik w formie albumu, który ma swoją wyrafinowaną formą i zachwycającymi zdjęciami zdobyć serce czytelnika i pomóc mu planować trasy w Dolomitach. Przewodnik uzupełnia serwis internetowy z dodatkowymi funkcjonalnościami."
https://dolomitynaferratach-przewodnik.pl/

Goście
avatar for Lech Dutkiewicz

Lech Dutkiewicz

Współautor przewodników DOLOMITY NA FERRATACH. Od urodzenia mieszka w Trójmieście, gdzie ukończył Politechnikę Gdańską i pracuje zawodowo. Bliskość morza sprawiła, że pierwszą pasją był windsurfing i żeglarstwo. Jednak ostatecznie wygrały góry i dziecięca ch... Read More →
avatar for Katarzyna Dutkiewicz

Katarzyna Dutkiewicz

Współautorka przewodników DOLOMITY NA FERRATACH. Od urodzenia mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła Politechnikę Gdańską. Od dwudziestu lat zachwycona Dolomitami zjeździła je na nartach, przeszła pieszo, wspinając się i przemierzając na ferratach. Gdy kilka lat temu... Read More →Saturday September 18, 2021 8:00pm - 8:45pm CEST
3. Kawiarnia Zdrojowa