Loading…
Back To Schedule
Saturday, September 18 • 10:00am - 11:00am
#WSPINANIE. Jak zacząć, jak się rozwijać, motywować, czerpać radość? - MARCIN TOMASZEWSKI, jeden z najlepszych polskich wspinaczy

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Wspinaczka to sport, w którym liczy się nie tylko sprawność fizyczna, ale również motywacja, umiejętność radzenia sobie z przeróżnymi trudnościami i zagrożeniami,  jak również surowa wiedza techniczna. Zespolenie tych cząstek stanowi jednorodną masę, od której zależą nasze postępy oraz bezpieczeństwo.
Jak podejść do wspinania kompleksowo, sprawić, aby sport ten dawał nam przyjemność, stał się pasją, hobby lub sposobem na życie? W jakiś sposób pokierować swoim rozwojem?
Na pytania, te korzystając ze swojego ponad 30-letniego doświadczenia postara się odpowiedzieć Marcin Yeti Tomaszewski ,autor podręcznika "#WSPINACZKA" i książki "TATO" (Wydawnictwo Bezdroża, książki biorą udział w Konkursie na Książkę Górską Roku 2021).

Goście
avatar for Marcin Tomaszewski

Marcin Tomaszewski

Yeti, czyli Marcin Tomaszewski (ur. 1975) - jeden z najlepszych alpinistów młodszego pokolenia, wielokrotnie nagradzany za wybitne osiągnięcia we wspinaczce wertykalnej, instruktor wspinania, autor tekstów o tematyce górskiej i bajkopisarz, fotograf, twórca kolekcji biżuterii... Read More →Saturday September 18, 2021 10:00am - 11:00am CEST
4. Klub Kuracjusza