Loading…
Back To Schedule
Saturday, September 18 • 8:30pm - 9:30pm
koncert Danny Boy Experience

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Danny Boy Experience - w lądeckiej premierze nowej płyty o tej samej nazwie.
Wojtek Heliński, nasz konferansjer pisze o tej płycie tak:
 Ludzie czasem dzielą muzykę. Na tę do słuchania, do tańczenia, do przytulania, itd., itp.
Ja dzisiaj „do sprzątania” ( tak czasem trzeba) zarzuciłem sobie najnowszy album łódzkiej grupy Danny Boy Experience, który to, co podkreślam z dumą, osobiście odebrałem w mieście Ł. tuż po kolejnej reperacji szczęki. No, gdyż znam chłopaków ze wspaniałych pastersko-górskich imprez i uwielbiam za energię oraz autentyczność z jaką ro..ją (a tu sobie dopowiedzcie ) każdą imprezę.
A tymczasem… mili Państwo, zaskoczenie. No powiem tak- nie posprzątałem mieszkania z turbodoładowaniem godnym Hercoga. Po pierwszych taktach usiadłem, zapaliłem fajeczkę i słuchałem jak Daniel opowiedział mi o swoich rozterkach, posmucił o sprawach ważnych, w języku naszym ojczystym (co też mnie miło zaskoczyło- na koncertach granych ku uciesze i na chwałę parkietu muzycy mocno coverują). I nawet jak czasem chłopaki dali ognia z charakterystycznym dla siebie feelingiem, to nadal siedziałem, bo było mi dobrze. No a zatem taki coming out- ta płyta zrobiła mi dobrze. Bo o uczuciach i sprawach ważnych było w wyważony, nie pozbawiony bluesowej prostoty sposób. I cały czas świetnie się tego słuchało.
No ale pewnie dlatego, i tutaj wrócę do słowa klucza, użytego wcześniej- szczerość. Ona powoduje, moim skromnym zdaniem, że są artyści, którzy zostają z nami na dłużej. Dziękuję Panowie!
Saturday September 18, 2021 8:30pm - 9:30pm CEST
5. Namiot FILMYGORSKIE.PL
  koncert
  • Odpowiednie dla dzieci? nie